Vajadzīga konsultācija?

Bieži vien darot lietas dārzā (neatkarīgi no tā lieluma) - rodas sajūta, ka nepieciešama palīdzība! Šo palīdzību šeit arī var iegūt! Mēslošana, augu aizsardzība, neskaidri gadījumi - ko īsti darīt? Palīdzēšu! Visbiežāk pēc konsultācijām vēršās gan augļkopji, gan dārzeņkopji, īpaši ogu un augļu audzētāji, lai saprastu -  kā rīkoties augu slimību gadījumos, ierobežotu kaitēkļus, koriģētu mēslošanas plānus, un arī saprastu - kas tad tieši nav ok? Šāda veida konsultācijas noder ne tikai tiem, kas audzē augus biznesam, bet arī piemājas dārzā - koku, mauriņa, puķu efektīvākai kopšanai, u.c.

Konsultācijas var notikt gan klātienē (ar vizīti dārzā), gan neklātienē - attālināti.

  • Klātienes konsultācijas - piesaka Whatsapp, vai zvanot t.29397234 (Jūlija), vidējais gaidīšanas laiks 2 nedēļas. Cena precizējama atkarībā no atrašanās vietas.
  • Attālinātā - neklātienes konsultācija - piesakot Whatsapp, vai rakstot ziņu Instagramm, vai Facebook Dārzniece profilos, iesūtāmi fotoattēli un video no problēmsituācijas, apraksts, un iespējama sazvanīšanās (cena 15 eur, līdz 30 min).
  • Paldies - vienmēr var pateikt paldies, par jautājumu, kas atbildēts 😉 Rakstot IG vai FB - un saņemot saiti, apmaksai.

Kāpēc konsultācijas ir par maksu? 

Jo tās prasa laiku 😉 Un pie ārsta, fizioterapeita, friziera, utt. - vizītes jau arī ir par maksu! Savā Dārznieces IG un Fb profilā ikdienā dalos ar daudz un dažādu informāciju, un  privātas, papildus konsultācijas -pie manis, kā agronoma un augu aizsardzības, mēslošanas specialista ir par maksu.