*

9 cilvēki uzrakstījuši atsauksmes:

Bija vērtīgi, ka informācija ir praktiska, ar piemēriem.

februāris 26, 2021

Ļoti kvalitatīvs kurss. Plaši apskatītas ļoti daudzas tēmas.

februāris 4, 2021

Metodiski pārdomāti pasniegta plaša satura informācija vienkāršā valodā.

februāris 2, 2021

Paldies par iespēju noskatīties lekciju sev vēlamā laikā. Tā tiešām bija ļoti saturīga un noderīga. Pirmo reizi vienkopus un koncentrētā veidā bija iespējams iepazīties ar dažādās situācijās izmantojamiem augu aizsardzības līdzekļiem. Ļoti patika lektores izveidotais to iedalījums, tas vija viegli uztverams un skaidrs.
Vēlreiz paldies!

janvāris 10, 2021

Liels paldies par saturīgo lekciju! Man kā pilnīgam iesācējam bija ļoti noderīgi un tai pašā laikā ir pārpilnība ar jaunu informāciju, bet es to lēnām sagremošu. Īpaši man noderēja info par slimību ierobežošanu

janvāris 8, 2021

Ieguvu lielu informācijas apjomu, kas man kā pilnīgai iesācējai noderēs, lai gan apzinos, ka visu informāciju neesmu spējusi ne aptvert, ne saprast.

jūlijs 20, 2020

Ļoti daudz noderīgu padomu, žēl, ka visus nepaspēju pierakstīt. Patiess prieks, ka atbildējāt arī uz čata jautājumiem un pastāstījāt ar piemēriem no personīgās pieredzes. Tas ir daudz efektīvēk nekā tikai tad, ja pasniedzējs stāsta tikai tīri teoriju. Paldies, man ļoti patika.

jūlijs 13, 2020

Kursos pakāpeniski soli pa solim izstāstīja par augu aizsardzību tā, ka pēc to noklausīšanās pat nezinātājam kļuva skaidri pamatprincipi un informāciju, kur meklēt neskaidros jautājumus. Sākumā likās ļoti sarežģīti un nesaprotami, bet pēc pēdējās nodarbības liekas, ka nu jau zināšanas varēs pielietot praksē. Paldies!

jūnijs 10, 2020

Daudz uzzināju par mēslošanas līdzekļu lietošanu, par to ietekmi uz augu augšanu , par vides apstākļu ietekmi uz slimību un kaitēkļu izplatīšanos un to ierobežošanu. Pasniedzējas zināšanas ir milzīgas, pasniegšana ļoti saprotama un interesanta. Pietrūka laika vēl kādai lekcijai!

maijs 2, 2020

Pieraksties jaunumiem