Darzs_kas_aug_banner

Ja esi iesācējs dārza lietās, vai gadu no gada - liekas, ka varētu labāk? Tad mēs šeit esam! 4 eksperti, lai palīdzētu Tev iesākt dārza sezonu savādāk, kopā ar atbalstu slēgtā Fb grupā! Sākam 1.martā! Visi video būs pieejami līdz Jāņiem, aktīvās konsultācijas līdz 31.05. Vai vēl vērts pieteikties? Noteikti! Visi video ir pieejami, arī par iepriekšējām tēmām, un mēs - eksperti esam klāt un atbalstam grupas biedrus katru darba dienu!

Kā tas notiks? Un, kas tur būs?

- 3 mēneši - 12 apmācību video, par katram mēnesim aktuālajām tēmām, kā arī katru mēnesi BONUSA video - skaties sev ērtā laikā un vietā! Neesi piesaistīts datumiem!
- Atbalsts - no 4 ekspertiem savā jomā, un rekomendācijas tieši Tavam dārzam, Tavai situācijai, saprotamā valodā, ar piemēriem!
- Iespēja - gan saņemt teorētiskās zināšanas, kā 'kursos', gan tās pielietot praksē, gan saņemt atbildes uz saviem jautājumiem!

Programma:

MARTS
1.1. Sēklas, sēšana- kā sēt, ko sēt? Kā lasīt sēklu aprakstus? Kā sēt sīkās sēklas, un vispār, kā un ko, un kad sēt?Substrāti.
1.2. Šķīstošie mēslošanas līdzekļi, un kā mēslot augus - ieskats pavasara agrajā mēslošanā.
1.3. Augļu koku un krūmu veidošana.
1.4. Dārza dekoratīvo augu veidošana un sagatavošana sezonai.

APRĪLIS
2.1. Augsnes sagatavošana sezonai - kaļķošana, mikrobioloģiskie preparāti, augsnes paskābināšana.
2.2. Siltumnīcu sagatavošana sējai, pirmie sējamie dārzeņi.
2.3. Organiskie mēslošanas līdzekļi - kādi tie ir? Vai kūtsmēsli ir labākais risinājums?
2.4. Nezāļu ierobežošana - pavasarī, īstais laiks!

MAIJS
3.1.Granulētie mēslošanas līdzekļi - kādi tie ir, kā lietot, kam un cik daudz lietot? Top kultūru mēslošana dārzā.
3.2. Dekoratīvo krūmu izvēle, stādīšana pavasarī, dobju sagatavošana un kopšana.
3.3. Vasaras puķes, kā sagādāt sev ziedošu dobi vasaras garumā, lai gan priecē acis, gan vienmēr ziedi vāzē?
3.4. Dārza kaitēkļi un slimības, vēlies būt soli priekšā, un ar plānu?

BONUSI
1. Kā atgūt dārzu?
2. Ogas dārzā! Kā tikt pie tām savā dārzā?
3. Zāliens - svarīgākais par kopšanu!

KAS? Kas ir eksperti, kas jau atbalsta dalībniekus pavasara garumā?
Jūlija Vilcāne - praktizējoša agronome, mikrobioloģe - projekta vadītāja, Facebook un Instagramm bloga Dārzniece viedotāja  - mēslošana un augu aizsardzība!
Viesturs Dēķens, kokkopis -arborists, agronoms,  speciālists, ar tiešām ilgu pieredzi, gan augļu koku veidošanā, gan lielo pilsētas koku kopšanā!
Una Roze Al Rozīte, dārzniece, praktizējoša apzaļumošanas specialiste, ar lielisku praktisku pieredzi dekoratīvo krūmu kopšanā, un netikai!
Sandra Mediņa-Tolmane - dārzniece, agronome - puķkopības speciāliste, ar vairāk kā 15. gadu pieredzi, vadījusi viengadīgo puķu stādījumu, dobju, kastu, torņu ierīkošanu pilsētās un privātmājās!

Mēs visi esam viena kursa Bulduru Dārzkopības vidusskolas absolventi, mācījušies plecu pie pleca, un tagad kopā palīdzēsim Tavam dārzam augt labāk!