260775899_420614833124221_5960610393780122925_n

Par šo es domāju jau sen! Sūtīt Tev vēstuli, un šodien, savā Dzimšanas dienā, kad ir atļauts piepildīt vēlēšanās, es šo izsludinu un palaižu!

Tuvojas Ziemassvētki, un tiem piestāv vēstules, ne vairs ar roku rakstītas, gan, tomēr tādas, kad katra ir virtuāli 'paturēta' rokās, apdomāta, izsvērta un nosūtīta. Vēstule ar pievienotu vērtību.

Daudzi seko maniem ierakstiet, tieši dārza un dārza lietu dēļ, daži privātu iemeslu dēļ, daži profesionāli, un tāpēc vēlos piedāvāt Ziemassvētku dīlu!

Sākot 1.adventi, nosūtīšu katru dienu, Tev vienu e-pasta vēstuli! Kopā 24 vēstules, par 4 tēmām!

  1. Iedvesma dārzam ziemā - pasapņošana par pavasari, vai kaut kas, ko padomāt jau tagad!
  2. Profesionālie triki - varēsi iepazīt vietas, kur palasīt kaut ko par dārzu, augu slimībām, mēslošanu, audzēšanu avotos, kur to daru es pati!
  3. Kā es to varu? Padalīšos ar dažiem, saviem ikdienas paradumiem, kas uztur mani formā, jo veidot online kursus, paralēli darbam - tas prasa daudz enerģijas, ir kāpumi, un kritumi, un Adventes laikam piestāv nedaudz filozofijas, vai ne?
  4. Tava tēma! Kādu vēstuli Tu vēlētos saņemt no manis? Par ko? 6 vēstules būs par to, ko izvēlēsies vēstuļu saņēmēji! Jo man ir interesanti, kas tad interesē Tevi!

Ko es vēlos par šo? Izlem Tu! Mans konta numurs ir LV97HABA0551013888768, Jūlija Vilcāne, un vai tas ir 1 eur, vai................tūkstoš un viens - izlem pats, cik vērts ir šis ieguldījums! Tas var būt, jebkāds!

Kāpēc es to daru? Man patīk izaicināt sevi, kam jaunam, un ja kādam, tas vēl noder, tad prieks ir dubults! Šogad gribās, lai Adventes laiks ir savādāks, nekomerciāls, sirsnīgs, un foršs gada noslēgums, lai nākamais gads būtu vēl raženāks!

~~~Tava Dārzniece~~~